Alex de Minaur

Federer podesáté ovládl domácí turnaj v Basileji, celkem má už 103 titulů
Tenis

Nejvýše nasazený Federer letos v rodné Basileji neztratil ani set. Do finále se 38letý třetí hráč světového žebříčku dostal potřinácté za sebou.
Kvitová přejela přemožitelku Plíškové, po pěti měsících si zahraje o finále
Tenis

Česká tenistka nastřílela slovenské soupeřce Viktórii Kužmové 15 es, po prvním servisu vyhrála 26 z 32 bodů.
Obešel se i bez dětských nosičů ručníků. Řek Tsitsipas vyhrál Turnaj mistrů do 21 let
Tenis

Tenisový Turnaj mistrů hráčů do 21 let v Miláně vyhrál nejvýše nasazený Řek Stefanos Tsitsipas, který ve finále porazil Australana De Minaura.
Berdych je pořád klasa, v Austrálii to vědí. Úžasný hráč, odpálil mě z kurtu, uznal supertalent
Tenis

Byl odepisován, po letech opustil elitní desítku žebříčku. Přesto Tomáš Berdych zůstává jedním z nejlepších tenistů světa. V Austrálii to vědí.
Vypadá jako podavač míčů, po kurtu běhá jako démon. Na Berdycha číhá osmnáctiletá australská senzace
Tenis

Australský tenista Alex de Minaur kosí jednoho favorita za druhým, nyní si v prvním kole Australian Open brousí zuby na Tomáše Berdycha.