Nejnovější sportovní události
před 8 minutami

Simons dovedl v NBA Portland k výhře 45 body

Svůj nejlepší střelecký výkon v NBA předvedl Anfernee Simons, který 45 body pomohl basketbalistům Portlandu k výhře 116:111 na palubovce Utahu. Po špatném startu sezony se rozjíždí obhájce titulu Golden State, který porazil Houston 120:101. Dallas i díky 30 bodům Luky Dončiče zvítězil v New Yorku 121:100 a vrátil se na příčky zaručující alespoň předkolo play off.

Výsledky NBA:

Charlotte - Milwaukee 96:105, Golden State - Houston 120:101, LA Clippers - Sacramento 96:123, Minnesota - Oklahoma City 128:135, New York - Dallas 100:121, Toronto - Orlando 121:108, Utah - Portland 111:116.

2. 12. 2022 22:02

První sjezd v nové sezoně SP lyžařek vyhrála Italka Goggiaová

První sjezd v nové sezoně Světového poháru v Lake Louise vyhrála italská lyžařka Sofia Goggiová. Druhá za obhájkyní malého glóbu byla Corinne Suterová ze Švýcarska.

Třicetiletá Goggiaová vyhrála s náskokem čtyř setin a připsala si osmnácté dílčí vítězství v seriálu v kariéře. Pro třetí místo si se ztrátou šesti setin dojela Cornelia Hütterová z Rakouska.