Sport

Biatlonisty zničily tortilla i klíště. Po přípravě hrůzy se mají na co vymlouvat
Biatlon

S hořkým úsměvem popisuje velké problémy českých biatlonistů před startem sezony jejich trenér Zdeněk Vítek.
Venus jako sexy roztleskávačka. Slavná tenistka dostala do varu fanoušky Lakers
Tenis

Tanečky sedminásobné grandslamové šampionky přinesly basketbalistům Los Angeles Lakers štěstí, soupeře z Oklahomy zdolali 112:107.
Nejnovější sportovní události
před 4 hodinami

Druhý start ve finále SP střelci Nepejchalovi nevyšel

Druhý start ve finále Světového poháru českému sportovnímu střelci Filipu Nepejchalovi tolik nevyšel. Vítěz třípolohové střelby z malorážky dnes v Číně obsadil čtrnácté místo ve vzduchové pušce.

Dvacetiletý český talent tentokrát v disciplíně, v níž už dvakrát vyhrál soutěž Světového poháru včetně letošního triumfu v Mnichově, porazil jediného soupeře. S kvalifikačním nástřelem 620,8 bodu jej téměř pět bodů dělilo od postupu do osmičlenného finále.

Soutěž ovládl indický střelec Divjanš Singh Panvar, který teprve před měsícem oslavil sedmnácté narozeniny, o jedinou desetinu bodu před Istvánem Pénim z Maďarska.

před 6 hodinami

U hokejistů Toronta skončil trenér Babcock

U hokejistů Toronta skončil po sérii šesti porážek trenér Mike Babcock. Vedení Maple Leafs šestapadesátiletého Kanaďana odvolalo, jeho pravomoci převzal o 17 let mladší Sheldon Keefe, který dosud vedl farmářský tým Marlies v nižší AHL. V prohlášení to oznámil klubový prezident Brendan Shanahan.

Babcock působil v Torontu pátým rokem, v uplynulých třech ročnících dovedl kanadský tým do play off, ale tam bylo vždy konečnou první kolo. V této sezoně Toronto vyhrálo jen devět z 23 zápasů a s 22 body je desáté ve Východní konferenci. Aktuální série bez vítězství je nejdelší od roku 2016

před 15 hodinami

Jaškin bodoval v KHL už v jedenáctém utkání v řadě

Český útočník Dmitrij Jaškin bodoval v Kontinentální lize už v jedenáctém utkání za sebou a se dvěma asistencemi patřil ke strůjcům vítězství Dynama Moskva 4:3 v prodloužení na ledě Dinama Riga. Omský rodák se nejprve podílel v 57. minutě na vyrovnávacím gólu a po jeho individuální akci dokonal Vadim Šipačov obrat pouhou sekundu před koncem prodloužení.

Šestadvacetiletý Jaškin navíc už posedmé za sebou zaznamenal minimálně dva kanadské body. V povedené jedenáctizápasové sérii trvající od 19. října zaznamenal 23 bodů (8+15) a s celkovou bilancí 13+19 si upevnil druhé místo v hodnocení produktivity soutěže za Šipačovem (9+27). Dynamo vyhrálo čtvrtý zápas za sebou a je druhé v Západní konferenci s čtyřbodovou ztrátou na CSKA Moskva.