9. kolo

Mönchengladbach se na Dortmund nedotáhl. Ve Freiburgu inkasoval už v první minutě
Zahraniční ligy

Mönchengladbachu hrubě nevyšel vstup do utkání 9. kola německé ligy proti Freiburgu. Už v první minutě dostal gól z penalty a nakonec prohrál 1:3.
Werek poprvé ve Werk Areně. Atmosféra mě naprosto pohltila, vyprávěl nadšeně Kanaďan
Extraliga

Začátkem týdne oznámili Oceláři příchod Ethana Wereka. Kanadský útočník se v extralize uvedl aktivní hrou, skóroval a chválil výbornou kulisu.
Góly všeho druhu, tvrdá bitka a galimatyáš na závěr. Zápas Třince proti Spartě bavil
Extraliga

Kouzla Petra Vrány, nečekaný bijec Jiří Polanský, zmatky při nájezdech. Třinec podlehl Spartě v dovednostní disciplíně, utkání zvedalo ze sedaček.
Barcelona si proti Málaze upevnila vedení, druhá Valencie deklasovala Sevillu

Fotbalisté Barcelony porazili Málagu 2:0 a dál kralují španělské lize. Druhá Valencie nepoznala hořkost porážky ani v zápase se Sevillou.
Přímý souboj o první místo mezi Neapolí a Interem skončil bez branek

Zápas o vedoucí pozici v italské Serii A mezi Neapolí a milánským Interem gól nenabídl. Sampdoria rozstřílela Crotone v poměru 5:0.
Nepamatuju ani přátelák odehraný s horším přístupem, hřímal Mourinho v Huddersfieldu

Trenér José Mourinho pořádně zkritizoval výkon svého Manchesteru United na hřišti Huddersfieldu. "Rudí ďáblové" prohráli u nováčka 1:2.
Dortmund ztratil ve Frankfurtu náskok dvou branek, ale zůstal o skóre před Bayernem

Dortmund přišel ve Frankfurtu o dvoubrankové vedení a remizoval s Eintrachtem 2:2. Bayern vyhrál 1:0 v Hamburku, ale v tabulce zůstal o skóre druhý.
Chelsea otočila divoký duel proti Watfordu, United prohráli na hřišti nováčka

Chelsea zvítězila v derby utkání proti Watfordu 4:2 a posunula se před svého soupeře na čtvrté místo tabulky. Pedro otevřel skóre parádní trefou.