15. kolo

Leicester uctil tragicky zesnulého majitele v domácím zápase proti Burnley
Zahraniční ligy

Fotbalisté i fanoušci Leicesteru se před utkáním Premier League s Burnley loučili s tragicky zesnulým majitelem klubu Vičajem Srivadtanaprapchou.
Slovácko naposled pod trenérem Vlachovským na domácí půdě podlehlo Liberci
Česká liga

Slovácko prohrálo v 15. ligovém kole doma proti Liberci 0:1. Vítěznou branku Slovanu vstřelil Nešický, domácí útočník Kuchta neproměnil penaltu.
Radakovič prvním gólem zahájil obrat Sparty. Ukázali jsme charakter, potěšilo Srba
Česká liga

Svým prvním gólem ve sparťanském dresu zahájil srbský stoper Uroš Radakovič vítězný obrat Pražanů na půdě Karviné.
Sparta otočila zápas v Karviné v druhé půli. Domácí ztratili náskok po vyloučení
Česká liga

Fotbalisté Sparty zvítězili v 15. kole na hřišti Karviné 3:1. Slezané vedli po gólu Budínského, ale tentýž hráč byl už v prvním poločase vyloučen.
Barcelona zvítězila ve Villarrealu a znovu vede o pět bodů. Skórovali Suárez a Messi

Barcelona vyhrála 2:0 na půdě Villarrealu a na čele ligy má náskok pěti bodů před Valencií. O výhře rozhodli ve druhé půli Suárez s Messim.
Kolínská mizérie trvá. Poslední tým německé ligy ztratil proti Freiburgu vedení 3:0

Kolín vedl nad Freiburgem už 3:0, ale hosté zejména díky hattricku a dvěma proměněným penaltám Nilse Petersona utkání otočili.
Třinec už není jen o hokeji. Fotbalisté se stali půlmistrem druhé ligy, ale o postupu neuvažují
Česká liga

Třinečtí nasbírali v první polovině druhé ligy nejvíce bodů, ale chtějí zůstat nohama pevně na zemi. Bavit se o postupu je teď pro ně předčasné.
Umí střílet prý jen z voleje, přesto drží parádní bilanci. Kubalíka mrzel v Třinci malý důraz
Extraliga

Kubalík přidal v patnáctém utkání svou patnáctou branku, ale zároveň právě po jeho trestu v prodloužení využili Oceláři rozhodující přesilovku.
Jihlavští hokejisté otočili utkání se Spartou a přerušili vítěznou sérii Pražanů
Extraliga

Dukla ve druhé třetině otočila nepříznivé skóre a vyšlápla si na pražskou Spartu. Svěřenci Jiřího Kalouse nedokázali prodloužit sérii tří výher.