Chelsea vyhrála gólem pět minut před koncem

Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
22. 9. 2012 17:59
Fotbalisté Evertonu zvítězili v 5. kole Premier League na hřišti Swansea 3:0, Chelsea vyhrála 1:0 nad Stoke a udržela si tříbodové vedení.
Ashley Cole z Chelsea skóruje proti Stoke City
Ashley Cole z Chelsea skóruje proti Stoke City | Foto: Reuters

Praha - Fotbalisté Chelsea zvítězili v 5. kole Premier League nad Stoke 1:0, když jim v 85. minutě výhru vystřelil Ashley Cole, který se znovu trefil poprvé po více než dvou letech.

´Blues´ sice měli po většinu zápasu převahu, ovšem dlouho ji nedokázali gólově vyjádřit. Brankáře Petra Čecha navíc v 19. minutě zachránilo před kapitulací z hlavičky Walterse břevno.

Střeleckou smůlu prolomili domácí až pět minut před koncem, kdy si obránce Cole naběhl na centr Maty a zblízka překonal gólmana Begoviče.

V tříbodovém závěsu se za týmem Petra Čecha drží Everton, který deklasoval na hřišti soupeře Swansea 3:0, a West Bromwich, jenž trefou Lukaka zdolal Reading.