reklama

Volejbalistky chtějí na ME. V přípravě vyzrály na Francouzky

Francie - ČR 1:3 (-22, 17, -19, -23)
České volejbalistky České volejbalistky Foto: fivb.org

Vichy - České volejbalistky porazily v prvním ze tří přípravných zápasů před kvalifikačními turnaji o postup na mistrovství Evropy Francii 3:1.

S výjimkou druhého setu měly české reprezentantky vývoj utkání pod kontrolou a zvládly i koncovku závěrečného čtvrtého setu, který vyhrály 25:23. Druhé utkání se hraje dnes od 19:00 v Andrézieux-Bouthonu.

Italský trenér českého týmu Carlo Parisi vsadil na základní šestku s Karolínou Bednářovou na liberu. "Francouzky byly vyrovnanými soupeřkami. V naší hře bylo ještě dost nevynucených chyb, teprve se sehráváme. Nejlepší výkon jsme podaly ve třetím setu," uvedla smečařka Helena Havelková.

Přípravný zápas volejbalistek ve Vichy:

Francie - ČR 1:3 (-22, 17, -19, -23)

Sestava ČR: Kossányiová, Monzoniová, Pastulová, Mühlsteinová, Kvapilová, Havelková, libero Bednářová - Havlíčková, Pastulová, Vincourová, Svobodníková. Trenér: Parisi.

Sport, ČTK - 19. 8. 2012 11:20

reklama

Diskuse

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse na Aktuálně.cz a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení kodexu může administrátor zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Aktuálně.cz ostatním uživatelům.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz (redakce@aktualne.cz)

reklama