Villas-Boas si může oddychnout. Tottenham konečně vyhrál

16. 9. 2012 20:06
Nový trenér Tottnehamu Hotspur Villas-Boas se dočkal prvního vítězství v sezoně.
Gareth Bale se raduje ze své branky v síti Readingu.
Gareth Bale se raduje ze své branky v síti Readingu. | Foto: Reuters

Londýn - Fotbalisté Tottenhamu v anglické lize poprvé zvítězili pod novým trenérem André Villasem-Boasem.

Ve čtvrtém kole soutěže vyhráli 3:1 na hřišti nováčka Readingu a odpoutali se od spodních příček tabulky.

Hosty z Londýna poslal do vedení v 18. minutě reprezentační útočník Jermain Defoe.

Aktivnější Tottenham dlouho nedokázal přidat pojistku, než se v 71. minutě trefil velšský křídelní záložník Gareth Bale.

Krátce po něm definitivně rozhodl svým druhým zásahem z povedené sólové akce Defoe. Za domácí v poslední minutě už jen snížil střídající záložník Hal Robson-Kanu.

Reading, který zatím odehrál pouze tři zápasy, zůstává s jediným bodem v tabulce předposlední.