reklama

VIDEO Ztratil půl litru krve, teď chce zase hrát

Podívejte se na video ze zápasu i s inkriminovaným incidientem.  Podívejte se na video ze zápasu i s inkriminovaným incidientem. youtube.com

Moskva - Hokejista Denis Sokolov z Jekatěrinburgu, kterému v pondělním utkání KHL soupeř z Čeljabinsku prořízl bruslí krční tepnu, chce už 20. září opět hrát.

Pětatřicetiletý obránce ztratil při incidentu téměř půl litru krve.

"Všechno bude v pořádku, cítím se normálně," citoval dnes Sokolova klubový web. "Zápas s Dynamem Moskva 14. září ještě vynechám, ale doufám, že dvacátého proti Chanty-Mansijsku už budu znovu na ledě," dodal.

Sokolov se zranil na začátku třetí třetiny pondělního zápasu, když při souboji za brankou upadl. "Odvezli ho do nemocnice, ránu mu ošetřili a zašili. Teď už je doma," řekl týmový lékař Alexandr Kotlov. Jekatěrinburg doma s Čeljabinskem prohrál 0:3.

Podobné zranění utrpěl v roce 2008 v NHL slovenský hokejista Richard Zedník. Hráče Floridy tehdy v utkání proti Buffalu nešťastně zasáhl bruslí do krku spoluhráč Olli Jokinen.

Sport, ČTK - 12. 9. 2012 15:01

reklama

Diskuse

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse na Aktuálně.cz a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení kodexu může administrátor zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Aktuálně.cz ostatním uživatelům.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz (blogy@aktualne.cz)

reklama