reklama

VIDEO Welbeck horší než Limberský. To byl výkon na oskara

Manchester - Nejen česká fotbalová veřejnost, ale i ta anglická rozebírá nasimulovanou penaltu, která o víkendu vzbudila vlnu vášní. Zatímco v případě pádu plzeňského Davida Limberského se dalo mluvit alespoň o kontaktu, anglický útočník Danny Welbeck upadl naprosto bez cizího přičinění.

Mladý hráč Manchesteru United vletěl z levé strany do pokutového území, brankář hostujícího Wiganu Ali Al-Habsi vyběhl, což zřejmě ve Welbeckovi aktivovalo jeho nesporný herecký talent.

Ačkoli se brankář při pádu pod nohy útočníka ani nedotkl, ten se složil jako podťatý a světe div se, rozhodčí stojící zřejmě ve špatném úhlu odpískal penaltu.

Spravedlnosti tentokrát bylo učiněno zadost, protože mexický útočník Javier Hernandéz pokutový kop za stavu 0:0 neproměnil. Red Devils to mrzet nemuselo, protože ve druhé půli nasázeli do sítě hostí čtyři branky.

Sport - 17. 9. 2012 13:09

reklama

Diskuse

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse na Aktuálně.cz a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení kodexu může administrátor zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Aktuálně.cz ostatním uživatelům.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz (redakce@aktualne.cz)

reklama