reklama

VIDEO Jako Hertl! Trončinský v LM zesměšnil gólmana Bernu

Třinec - Tohle by pochválil i Tomáš Hertl. Obránce Třince Marek Trončinský totiž jeho kličku okopíroval dokonale. Podívejte se, jak v utkání hokejové Ligy mistrů zesměšnil brankáře Bernu.

Trončinský si na drzou fintu s hokejkou mezi nohama troufl v polovině duelu a zvýšil vysoké vedení Ocelářů už na 4:0. Počínal si přitom stejně suverénně, jako když Tomáš Hertl na podzim v NHL ukončil kariéru brankáři Bironovi.

Každý hokejista vám řekne, že to není těžké

"Ale udělal bych to i za stavu 0:0," řekl pak sebevědomý Trončinský novinářům po zápase. "Ono to není úplně těžké, to vám poví každý hokejista."

"Gólman většinou úplně ujede, reaguje na jiný pohyb, ale v tomto případě to prošlo brankáři Bernu velmi těsně," vysvětlil Trončinský, který se díky povedené fintě stal hlavní hvězdou večera.

Oceláři Bern v úvodním utkání Ligy mistrů nakonec vyprovodili debaklem 7:0.

Sport - 22. 8. 2014 14:31

reklama

Diskuse

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse na Aktuálně.cz a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení kodexu může administrátor zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Aktuálně.cz ostatním uživatelům.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz (redakce@aktualne.cz)

reklama