VIDEO Takhle střílí stoper? Kalas se blýskl v Nizozemí

16. 9. 2012 20:14
Český bek Vitesse Arnhem se prosadil v utkání nizozemské ligy proti Groningenu po parádně zakončeném brejku.
Podívejte se na gól stopera (!) Tomáše Kalase v utkání nizozemské ligy Groeningen - Arnhem. | Video: youtube.com

Amsterodam - Český fotbalový obránce Tomáš Kalas přispěl gólem k výhře oslabeného Arnhemu 3:0 nad Groningenem v nizozemské lize.

V zápase 5. kola se prosadil i bývalý sparťanský útočník Bony Wilfried.

Vitesse nezačal v Groningenu dobře a už po půlhodině hry dostal červenou kartu záložník Van der Heijden.

Hosté se však i v oslabení dostali do vedení, poté co se v 62. minutě trefil naturalizovaný Japonec Havenaar.

V posledních třech minutách pak navýšili vedení prvním zásahem v sezoně Kalas, hostující z Chelsea, a Wilfried, jenž se prosadil už třikrát.

Arnhem vyhrál počtvrté z pěti zápasů a patří mu druhé místo v tabulce s dvoubodovou ztrátou na dosud stoprocentní Twente Enschede.