reklama

VIDEO Sportovní momentky, které vám pošimrají bránici

Sport neznamená jen pot, stres a adrenalin. Je v něm rozhodně i spousta zábavy a smíchu. Věřte, nemusíte být za každou cenu škodolibí.  Sport neznamená jen pot, stres a adrenalin. Je v něm rozhodně i spousta zábavy a smíchu. Věřte, nemusíte být za každou cenu škodolibí.

Sport neznamená jen pot, stres a adrenalin. Je v něm rozhodně i spousta zábavy a smíchu. Vždyť někteří odvážlivci a příznivci extrémních sportů jsou pro některé své výkony motivováni právě legrací, kterou mají navodit. Ti ostatní do toho sklouznou sice nevinně, ale pobaví to stejně.

16. 6. 2013 15:22

reklama

Diskuse

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse na Aktuálně.cz a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení kodexu může administrátor zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Aktuálně.cz ostatním uživatelům.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz (blogy@aktualne.cz)

reklama