reklama

VIDEO Slovenský Granlund předvedl kličku v leže

Ilustrační foto. Ilustrační foto. Foto: Reuters

Praha - Nevídanou brankou se prezentoval ve víkendovém přípravném zápase druhé slovenské hokejové ligy (tedy třetí nejvyšší soutěže) hokejista Prievidze Radoslav Bural.  

V samostatných nájezdech zápasu s Levicemi totiž předvedl zvláštní kličku, při níž si v leže přihrál puk rukou z jedné strany branky na druhou a skóroval před zraky překvapeného gólmana do prázdné brány.

Prievidza díky tomuto nájezdu, který svojí nápaditostí připomněl famózní florbalový kousek Mikaela Granlunda z letošního MS v hojkeji, nakonec zvítězila v penaltovém rozstřelu a připsala si celkově výhru 7:6.

Čtěte také:

Pardubice deklasovaly Karlovy Vary a jdou do čela
Vaše daně živí hlavně hokej v Kladně. Praha je z obliga

Na video s podivuhodným nájezdem Burala, které přinesla ve svém programu televize Markíza, se můžete podívat zde:

Jakub Šafránek - 22. 9. 2011 13:25

reklama

Diskuse

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse na Aktuálně.cz a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení kodexu může administrátor zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Aktuálně.cz ostatním uživatelům.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz (redakce@aktualne.cz)

reklama