reklama

VIDEO Pěstí do rozkroku. I to je olympijská myšlenka

Londýn - Hodně nervózní závěr mělo čtvrtfinále olympijského turnaje v basketbalu mužů mezi Francií a Španělskem.

Dramatický vývoj, kdy až do posledních chvil nebylo o vítězi rozhodnuto, a špatná střelecká produktivita na obou stranách s sebou přinesly negativní emoce, které přerostly v několik nešetrných faulů.

Vše vyvrcholilo necelou půlminutu před koncem. V té době vedli Španělé o šest bodů a směřovali k vítězství. Jeden z frustrovaných Francouzů Nicolas Batum však blížící se porážku neunesl.

Na útočné polovině si vyšlápnul na rozehrávajícího Juana Carlose Navarra a pěstí trefil španělskou hvězdu do rozkroku.

Podivné bylo také následné rozhodnutí sudích. Místo aby následovalo vyhodnocení faulu jako nesportovní, označili rozhodčí přestupek pouze jako osobní chybu.

Španělé nakonec vyhráli 66:59 a v pátečním semifinále vyzvou Rusko.

Sport - 9. 8. 2012 17:59

reklama

Diskuse

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse na Aktuálně.cz a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení kodexu může administrátor zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Aktuálně.cz ostatním uživatelům.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz (redakce@aktualne.cz)

reklama