VIDEO Hvězdní Brazilci si šesti góly smlsli na Austrálii

8. 9. 2013 0:34
Fotbalisté Brazílie porazili v přípravném utkání Austrálii 6:0.
Brazilci si po porážce od Švýcarska spravili chuť kanonádou proti Austrálii | Video: youtube.com

Praha - Fotbalisté Brazílie se po porážce od Švýcarska vrátili na vítěznou vlnu, když v dalším přípravném utkání smetli Austrálii 6:0 a prodloužili svou sérii domácích zápasů bez porážky na patnáct střetnutí.

Hvězdní ´kanárci´ otevřeli v Brasílii skóre už v 8. minutě, kdy se ke snadné dorážce dostal Jó. Rovněž druhý gól měl na svědomí 26letý kanonýr Mineira, který ve 34. minutě přesně usměrnil prudký centr Bernarda.

A když se o minutu později se prosadil i Neymar, bylo jasné, že si Brazilci z duelu udělají exhibici.

Jihoamerický brankostroj pokračoval ve výrobě dalších zásahů i ve druhém poločase, kdy další tři góly přidali Ramires, Pato a Gustavo.

Naposledy si Brazilci stejně vysokou výhru užili před jedenácti měsíci, tehdy rozstříleli Irák.