reklama

VIDEO Junior Micka překonal legendární rozhovor s Kollerem

Praha - Fotbalisté to nemají jednoduché. Odpovídat na záludné otázky reportérů po devadesáti minutách běhání, když ještě prohrajete 0:5 určitě není žádná legrace.

Obzvlášť když nemáte zkušenosti přímo reprezentační, abyste mohli vyprávět o "kulatém míči", "fotbalu, který se vyrovnává" a "příštím zápasu, do kterého půjdete zase naplno."

Doplatil na to i devatenáctiletý záložník Dukly Praha Jan Micka, který po středečním závěrečném hvizdu utkání se Slováckem v juniorské lize musel  čelit nepříjmeným otázkám reportérky České televize.

Zdali se mu vedlo lépe než Janu Kollerovi v legendárním videu z počátku devadesátých let (viz zde) se podívejte v přiloženém videu.

Sport - 14. 11. 2012 16:00

reklama

Diskuse

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse na Aktuálně.cz a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení kodexu může administrátor zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Aktuálně.cz ostatním uživatelům.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz (redakce@aktualne.cz)

reklama