reklama

VIDEO Beckham kopl míč do 'simulanta'. Zápas si nezahraje

New York - Anglický fotbalista David Beckham dostal v MLS jednozápasový disciplinární trest. Záložníka Los Angeles Galaxy suspendovalo vedení zámořské soutěže za "konfrontační a provokativní chování" v závěru utkání proti San Jose z minulého týdne.

Beckham se nechal vytočit

Sedmatřicetiletý Beckham neudržel nervy na uzdě v nastaveném čase, kdy se jeho tým pokoušel zvrátit nepříznivý stav 3:4. Bývalého kapitána anglické reprezentace naštval hráč soupeře San Cronin, jenž podle něj příliš dlouho ležel na hřišti.

Beckham proto kopnul míč jeho směrem, přičemž trefil nejen hráče, ale i rozhodčího Hilaria Grajedu. Ten Beckhamovi okamžitě udělil žlutou kartu, kvůli níž už automaticky stál ve středečním duelu proti Philadelphii. Nyní dostal dodatečný trest pro nedělní utkání v Chicagu.

Další rána pro Beckhama

"Disciplinární komise shledala jeho chování neakceptovatelným a poškozujícím image soutěže," uvedli představitelé MLS na oficiálním webu. Slavný fotbalista se ještě po závěrečném hvizdu málem popral s brankářem San Jose Davidem Binghamem - museli je od sebe odtrhávat spoluhráči.

Beckham, jenž se musel minulý týden smířit s tím, že nebyl nominován do britského olympijského výběru pro olympijské hry, dostal také nespecifikovanou pokutu.

Sport - 6. 7. 2012 12:20

reklama

Diskuse

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse na Aktuálně.cz a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení kodexu může administrátor zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Aktuálně.cz ostatním uživatelům.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz (redakce@aktualne.cz)

reklama