17. 3. 2016 8:19
Barcelonský útočník Luis Suárez předvedl ve včerejší odvetě osmifinále Ligy mistrů proti Arsenalu krásnou fotbalovou parádu, Lionel Messi si připsal další rekord milionářské soutěže.
Podívejte se na parádní Suárezův volej i Messiho rekordní trefu v síti Arsenalu. | Video: YouTube

Barcelona - I když výkon Barcelony ve včerejší odvetě s Arsenalem osmifinále Ligy mistrů příznivce katalánského velkoklubu zrovna nenadchl, i tak předvedli fotbalisté v modro-červených dresech skvělé věci.

Zápas jsme sledovali živě ZDE

Tou největší parádou byl v 65. minutě gól Luise Suáreze, jímž Barcelona odpověděla na předchozí vyrovnání londýnského klubu. Útočník se v pokutovém území položil do Alvesova centru  a parádním volejem do horního rohu nedal brankáři Arsenalu šanci. Pro uruguayského kanonýra to byl 43. zásah ve 42. soutěžním utkání této sezony.

Ze své povedené střely byl překvapený i sám její autor. "Nevím, jak jsem trefil míč, ale dal jsem gól," prohlásil 29letý fotbalista.

V 88. minutě se trefil další ostrostřelec Barcy, Lionel Messi, který tak stanovil skóre zápasu na 3:1. Argentinec zároveň vytvořil další rekord Ligy mistrů. Byl to už jeho devátý gól v síti Arsenalu v této soutěži, před ním žádný jiný fotbalista jednomu klubu  v této prestižní soutěži tolik gólů nedal.