reklama

VIDEO Balkánské derby rozhodl koš z půlky v poslední sekundě

Bělehrad - Tři setiny sekundy před koncem kvalifikačního zápasu o mistrovství Evropy se stal basketbalovým národním hrdinou Černé Hory Nikola Ivanovič.

Rozehrávač reprezentačního celku totiž neuvěřitelnou trefou z poloviny hřiště rozhodl o vítězství v balkánském derby se Srbskem.

Černohorci v Bělehradě v jednu chvíli prohrávali dokonce už o třináct bodů a ještě pár sekund před koncem ztráceli jediný bod.

Když už se zdálo vše ztraceno, Ivanovič krátce po rozehře na polovině palubovky vyskočil a trefil úchvatnou trojku, jež naprosto zmrazila napěchovanou Kombank Arenu a rozhodla o vítězství Černé Hory 73-71.

Černohorci mají díky této trefě v kvalifikační skupině mistrovství Evropy na kontě už dvě výhry, Srbové si před bouřícím osmnáctitisícovým kotlem v Bělehradě připsali první porážku.

Sport - 19. 8. 2012 10:00

reklama

Diskuse

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse na Aktuálně.cz a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení kodexu může administrátor zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Aktuálně.cz ostatním uživatelům.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz (redakce@aktualne.cz)

reklama