Southampton remizoval, Chelsea v trháku už o šest bodů

24. 11. 2014 23:09
Po sérii čtyř vítězství se fotbalisté Southamptonu museli v dohrávce 12. kola anglické ligy na hřišti Aston Villy spokojit s remízou 1:1.
Nathaniel Clyne ze Southamptonu slaví vyrovnávací gól v síti Aston Villy.
Nathaniel Clyne ze Southamptonu slaví vyrovnávací gól v síti Aston Villy. | Foto: Reuters

Birmingham - Po sérii čtyř vítězství se fotbalisté Southamptonu museli v dohrávce 12. kola anglické ligy na hřišti Aston Villy spokojit s remízou 1:1. Na druhém místě tabulky ztrácejí na vedoucí Chelsea už šest bodů, zezadu se k nim přiblížil na dva body Manchester City.

Aston Villu vedl v jubilejním 100. utkání trenér Paul Lambert a v 29. minutě ho potěšil vedoucím gólem Gabriel Agbonlahor. Hosté inkasovali v Premier League poprvé po 439 minutách.

Southampton se proti šestnáctému týmu tabulky dlouho nemohl prosadit, svěřence Ronalda Koemana spasil až devět minut před koncem pohotovou střelou anglický reprezentant Nathaniel Clyne.