Slavia si v přípravě chuť nespravila, podlehla Norimberku

10. 10. 2014 18:39
Fotbalisté Slavie prohráli v přípravném utkání na hřišti účastníka druhé bundesligy Norimberku 2:3.
Slavia sérii porážek nepřerušila ani v přípavě proti Norimberku
Slavia sérii porážek nepřerušila ani v přípavě proti Norimberku | Foto: CPA Eduard Erben

Norimberk - Fotbalisté Slavie prohráli v přípravném utkání na hřišti účastníka druhé bundesligy Norimberku 2:3. Pražané postrádali několik opor, v dresu německého soupeře nastoupili i čeští reprezentanti Jan Polák a Ondřej Čelůstka. Góly Slavie dali Martin Dobrotka a Jan Kuchta.

Slavia k přípravě využila reprezentační přestávku, chyběli jí ale Latka, Bílek, Juhar, Piták, Škoda, Hrubeš, Zmrhal či Balaj. Šanci tak dostali i hráči z juniorky. Pražany poslal do vedení už v 6. minutě stoper Dobrotka, který využil centr Vukadinoviče z rohového kopu.

Norimberk ještě do poločasu otočil skóre brankami Candeiase a deset minut před koncem definitivně rozhodl Mlapa. Slavia už stihla jen snížit, poté co Dostálův pokutový kop skončil na tyči a z dorážky se prosadil mladý Kuchta. Trefil se tak hned při svém prvním startu za A-tým Slavie.