Římské AS počtvrté za sebou jen remizovalo

31. 1. 2015 23:11
Fotbalisté AS Řím v italské lize počtvrté za sebou jen remizovali. Tentokrát doma zachraňovali bod za remízu 1:1 s Empoli.
Římané ztrácejí kontakt s vedoucím Juventusem
Římané ztrácejí kontakt s vedoucím Juventusem | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté AS Řím v italské lize počtvrté za sebou jen remizovali. Tentokrát doma zachraňovali bod za remízu 1:1 s Empoli a dali šanci vedoucímu Juventusu Turín v neděli odskočit už na devět bodů. Empoli čeká na výhru už devět utkání.

Římané si utkání výrazně zkomplikovali ve 38. minutě, kdy stoper Manoles srazil ve vápně protihráče a byl vyloučen. Hosté navíc proměnili penaltu a situaci odnesl taktickým střídáním také kapitán Totti, který musel své místo přepustil obránci.

Jenže Empoli si dobře rozehraný zápas ještě do poločasu pokazilo, když byl po dvou rychlých žlutých kartách vyloučen Saponara. Řím pak po změně vybojoval alespoň remízu poté, co pravý bek Maicon mířil přesně k tyči. Otočit skóre mohl Astori, ale hlavou trefil jen břevno.