Real ve finále MS klubů vyzve argentinské San Lorenzo

17. 12. 2014 23:22
Soupeřem fotbalistů Realu Madrid v sobotním finále mistrovství světa klubů v Marrákeši bude San Lorenzo.
Real už zná finálového soupeře
Real už zná finálového soupeře | Foto: Reuters

Marrákeš - Soupeřem fotbalistů Realu Madrid v sobotním finále mistrovství světa klubů v Marrákeši bude San Lorenzo. Argentinský klub v dnešním semifinále porazil Auckland City 2:1 po prodloužení díky brance Maura Matose z 93. minuty.

San Lorenzo se ujalo vedení v nastavení prvního poločasu po gólu Pabla Barrientose a náskok udrželo do 67. minuty, kdy vyrovnal Ángel Berlanga. Ve zbytku normální hrací doby gól nepadl, ale hned v úvodu prodloužení se prosadil střídající Matos.

Vítěz Poháru osvoboditelů tak při premiéře na šampionátu prošel až do finále, poloamatérský tým Aucklandu si navzdory vyřazení připsal při šesté účasti svůj nejlepší výsledek na turnaji.