PSG s Chelsea doma nepadlo, i když Zlatan chtěl určitě víc

Prohlédněte si fotografie z obou úterních osmifinálových zápasů fotbalové Ligy mistrů, které skončily shodně remízou.
V druhém úterním úvodním osmifinálovém duelu remizoval favorizovaný Bayern Mnichov ve Lvově s Šachtarem Doněck 0:0, když dohrával v deseti.
Brankář Čech odchytal za Chelsea polovinu zápasů základní skupiny Ligy mistrů, v Paříži ale kouč Mourinho nasadil jedničku Courtoise. Hostující gólman měl v úvodu více práce a v 11. minutě vyrazil Matuidiho i Ibrahimovicovu hlavičku.
Chelsea se k ohrožení Siriguovy branky dlouho nedostávala, ale pak udeřila po netradiční spolupráci tří obránců ze své první střely mezi tyče.
Terry v 36. minutě zacentroval do vápna, jeho kolega ze stoperského dua Cahill míč prodloužil patičkou a nabíhající Ivanovič hlavičkou do brankářova protipohybu otevřel skóre.