reklama

Překvapení dokonáno. Oklahoma vyřadila Lakers

Oklahoma City - LA Lakers 106:90
Kobe Bryant z LA Lakers opouští palubovku, sezóna NBA pro něj skončila Kobe Bryant z LA Lakers opouští palubovku, sezóna NBA pro něj skončila Foto: Reuters

Oklahoma - Basketbalisté LA Lakers s hvězdným Kobe Bryantem podruhé v řadě vypadli už ve 2. kole play off, když nestačili v poměru 1:4 na zápasy na Oklahomu City Thunder.

Hvězdnému kalifornskému celku nebylo v nočním pátém duelu série nic platné ani 42 bodů nejlepšího hráče utkání Kobeho Bryanta. Na straně domácích se o 53 bodů podělilo duo Kevin Durant a Russell Westbrook, kteří se tak stali hlavními strůjci vítězství v poměru 109:90.

V dosavadním play off prohrál tým kolem ostrostřelce Kevina Duranta jediný zápas, v konferenčním finále narazí na San Antonio, které ve vyřazovacích bojích ještě nezaváhalo.

Ve Východní konferenci si Boston vypracoval proti Philadelphii mečbol domácím vítězstvím 101:85. V sérii vedou Celtics 3:2 a ve středu mohou na palubovce soupeře rozhodnout o postupu.

2. kolo play off NBA:

Východní konference - 5. zápas: Boston - Philadelphia 101:85 (stav série 3:2).

Západní konference - 5. zápas: Oklahoma City - LA Lakers 106:90 (konečný stav série 4:1).

Sport - 22. 5. 2012 7:18

reklama

Diskuse

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse na Aktuálně.cz a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení kodexu může administrátor zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Aktuálně.cz ostatním uživatelům.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz (redakce@aktualne.cz)

reklama