Posila Sparty Picault dvěma góly skolil Prostějov

29. 1. 2015 16:15
Fabrice Picault
Fabrice Picault | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Fotbalisté Sparty porazili v přípravném utkání třetiligový Prostějov 3:0. O dva góly se dnes na Strahově postaral útočník Fabrice Picault, a otevřel tak svůj střelecký účet v letenském celku. O třetí branku se postaral střídající záložník Bořek Dočkal.

Třiadvacetiletý Picault, který přišel do Sparty z Fort Lauderdale z nižší zámořské soutěže NASL, se poprvé trefil v deváté minutě z dorážky po rohu. Druhou branku přidal v 18. minutě hlavou po centru Kamila Vacka a definitivní podobu výsledku dal osm minut před koncem z otočky levačkou Dočkal.

Pro Spartu šlo o poslední zápas před sobotním odletem do Turecka. Na soustředění, kde se bude rozhodovat o složení týmu pro jarní část ligy, se český mistr utká s Dinamem Tbilisi, Steauou Bukurešť a Rubinem Kazaň.