Plašil přihrál na vítězný gól Bordeaux proti Evianu

19. 9. 2014 23:05
Záložník Jaroslav Plašil přihrál na gól, který rozhodl o vítězství fotbalistů Bordeaux 2:1 nad posledním týmem francouzské ligy Evianem.
Jaroslav Plašil.
Jaroslav Plašil. | Foto: CPA Eduard Erben

Bordeaux - Záložník Jaroslav Plašil přihrál na gól, který rozhodl o vítězství fotbalistů Bordeaux 2:1 nad posledním týmem francouzské ligy Evianem. Girondins se před víkendovými zápasy vrátili do čela tabulky.

Bordeaux poslal do vedení 19. minutě uruguayský útočník Diego Rolán, který dal čtvrtý gól v šesti zápasech a je nejlepším střelcem týmu. Zhruba deset minut po přestávce Plašil poslal dlouhý centr na Vahbího Chazrího, který překonal brankáře Jespera Hansena podruhé. Evian, který dosud získal pouze bod, jen snížil v 86. minutě zásluhou Kostaričana Yeltsina Tejedy.