Petrohrad ovládl ve finále KHL i druhý zápas v Kazani

13. 4. 2015 21:42
Hokejisté Petrohradu vyhráli i druhý zápas finále play off Kontinentální ligy na ledě Kazaně.
Ilja Kovalčuk
Ilja Kovalčuk | Foto: CPA - Eduard Erben

Kazaň (Rusko) - Hokejisté Petrohradu vyhráli i druhý zápas finále play off Kontinentální ligy na ledě Kazaně. Vítěze základní části dnes porazili 1:0 díky gólu Andona Burdasova z 20. minuty.

Hosté navázali na sobotní výhru 4:2 také zásluhou finského brankáře Mikka Koskinena, jenž pochytal všech 19 střel, kterým čelil. Čeští hokejisté - domácí Petr Vrána a Roman Červenka z SKA - se stejně jako v úvodním finálovém duelu neprosadili.

Petrohrad si připsal šesté vítězství za sebou. O prodloužení úspěšné série bude usilovat ve středu, kdy bude mít ve finále Gagarinova poháru poprvé výhodu domácího prostředí.