Pět let bitev, hrdinové a smolaři. To je duel Plzně a Sparty

Podívejte se na defilé osobností, které rozhodly v posledních pěti letech zápasy fotbalistů Plzně a Sparty
Zápasy Plzně a pražské Sparty se v posledních sezonách proměnily v souboje o nejcennější trofeje v českém fotbalu. Podívejte se v naší galerii na defilé osobností, které tyto duely v posledních pěti letech rozhodly.
Červenec 2014 - Sparta vs. Plzeň 3:0 - Český superpohár ovládla jednoznačně Sparta a potvrdila tak zisk double. Už v 5. minutě nedal penaltu plzeňský Kovařík a o pět minut později vstřelil po Dočkalově centru rozhodující gól Lafata. Další branky pak přidali Krejčí a Breznaník.
Květen 2014 - Sparta vs. Plzeň 1:1, 8:7 na penalty - Finále Poháru České pošty nabídlo velké drama. Viktoria se dostala do vedení v 74. minutě brankou Řezníka, v páté minutě nastaveného času ovšem zahrál rukou ve vápně nešťastník Petržela a Hušbauer srovnal. Nakonec rozhodly penalty. V desáté sérii nedal Petržela a Kadeřábek rozhodl. Smutný hrdina utkání je tedy jasný.
Srpen 2013 - Plzeň vs. Sparta 0:0 - Viktoria byla v domácím utkání aktivnějším týmem, její akce se ale většinou zastavovaly daleko před nebezpečným pásmem. Hrdinou se tentokrát nestal nikdo, týmy i jednotlivci svým výkonem zklamali.
31. 10. 2014 6:00