Nedorost a Netík zařídili výhru Slovanu v Nižněkamsku

22. 10. 2014 21:39
Václav Nedorost přispěl k výhře Slovanu v Nižněkamsku gólem a asistencí
Václav Nedorost přispěl k výhře Slovanu v Nižněkamsku gólem a asistencí | Foto: CPA Eduard Erben

Praha - Čeští hráči Václav Nedorost a Tomáš Netík byli hlavními strůjci vítězství Slovanu Bratislava v KHL na ledě Nižněkamsku 3:1. Oba vstřelili gól, Nedorost si navíc připsal i jednu asistenci.

Někdejší dvojnásobný juniorský mistr světa Nedorost otevřel skóre třetím gólem v ročníku v přesilovce v 7. minutě. Vedení hostů zvýšil v druhé třetině Slovinec Rok Tičar a na začátku třetí části přidal třetí branku Netík. Dvaatřicetiletý útočník se trefil počtvrté v sezoně a zároveň skóroval proti týmu, v jehož dresu odehrál části předchozích dvou ročníků.

Domácím se ještě podařilo v 52. minutě skóre zkorigovat, ale na výhře Slovanu to nic nezměnilo.

Kontinentální hokejová liga:

Čeljabinsk - Dinamo Minsk 2:3, Chanty-Mansijsk - Atlant Mytišči 2:3 po sam. nájezdech (za hosty Němec 0+1), Nižněkamsk - Slovan Bratislava 1:3 (za hosty Nedorost 1+1 a Netík 1+0), Lada Togliatti - Záhřeb 2:1.