Müller dvěma góly poslal Bayern do finále Německého poháru

19. 4. 2016 22:46
Thomas Müller (vlevo) slaví gól Bayernu.
Thomas Müller (vlevo) slaví gól Bayernu. | Foto: Reuters

Mnichov - Fotbalisté Bayernu Mnichov si po jednadvacáté v historii zahrají finále Německého poháru. V dnešním semifinále porazili 2:0 Werder Brémy, po jednom gólu v každém poločase vstřelil kanonýr Thomas Müller.

Podruhé skóroval z penalty za faul a byl to jeho 31. soutěžní gól v sezoně. Prohru Brém neodvrátil ani český obránce Theodor Gebre Selassie, který odehrál celý zápas.

Finále se bude hrát 21. května na berlínském Olympijském stadionu, soupeřem Bayernu bude vítěz středečního duelu mezi Herthou Berlín a Borussií Dortmund. Bayern vyhrál domácí pohárovou soutěž už sedmnáctkrát.