Mohuč se po vítězství s Schalke dotáhla na pozici zajišťující předkolo Ligy mistrů

12. 2. 2016 22:43
Mohuč porazila v bundeslize Schalke a bodově se na svého dnešního soupeře dotáhla.
Fotbalisté Mohuče (ilustrační foto).
Fotbalisté Mohuče (ilustrační foto). | Foto: Aktuálně.cz

Mohuč - Fotbalisté Mohuče porazili v předehrávce 21. kola bundesligy Schalke 2:1 a na čtvrtý tým tabulky se bodově dotáhli. O prodloužení vítězné série domácího týmu na tři zápasy rozhodl v 79. minutě premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Baumgartlinger.

Domácí vedli od 33. minuty gólem dalšího nováčka mezi bundesligovými střelci Bussmanna, ale po 31 sekundách druhého poločasu je o náskok připravil Maročan Belhanda, který se také trefil v lize poprvé. Obrat se ale hostům nepodařil a Baumgartlingerova hlavička je připravila o možnost zaútočit na třetí místo v tabulce znamenající přímou kvalifikaci do Ligy mistrů. Na Herthu Berlín ztrácejí oba týmy před víkendovými zápasy dva body.