Mistrovský Juventus porazil AC Milán a vede o devět bodů

9. 4. 2016 23:06
Paul Pogba slaví gól Juventusu
Paul Pogba slaví gól Juventusu | Foto: Reuters

Milán - Fotbalisté Juventusu Turín v italské lize otočili zápas na hřišti AC Milán a po vítězství 2:1 zvýšili náskok v čele tabulky. Obhájce titulu po neúplném 32. kole vede o devět bodů před Neapolí, kterou ještě čeká nedělní duel s Hellasem Verona.

Milán otevřel skóre v 18. minutě z rohu po hlavičce brazilského obránce Alexe, ale vedení domácím dlouho neudrželo. Už za devět minut vyrovnal přesnou střelou chorvatský útočník Mandžukič. Po hodině hry dokonal obrat "Staré dámy" po dalším rohovém kopu tečovanou ranou Francouz Pogba. Juventus v Serii A zvítězil pošesté za sebou, poslední prohru utrpěl loni v říjnu.

Italská fotbalová liga - 32. kolo:

Frosinone - Inter Milán 0:1 (74. Icardi), Chievo - Carpi 1:0 (83. Pellissier), Sassuolo - FC Janov 0:1 (42. Dzemaili), AC Milán - Juventus Turín 1:2 (18. Alex - 27. Mandžukič, 65. Pogba)