Marseille ve francouzské lize doma remizovala s Monakem

29. 11. 2015 23:03
Olympique Marseille, před posledním zápasem ve skupině Evropské ligy proti Liberci, doma jen remizoval s Monakem.
Fotbalisté Marseille si byli vědomi další domácí ztráty
Fotbalisté Marseille si byli vědomi další domácí ztráty | Foto: Reuters

Paříž - Fotbalisté Marseille, s nimiž se 10. prosince utká Liberec v závěrečném duelu skupiny Evropské ligy o postup do jarní části soutěže, remizovali v patnáctém kole francouzské ligy s Monakem 3:3. V tabulce se posunuli z 12. na 11. místo.

Skóre zápasu v Marseille otevřel v 12. minutě Romain Alessandrini, už za šest minut ale srovnal díky vydařené standardní situaci bek Monaka Almamy Touré. Devatenáctiletý rodák z Mali pak ve 39. minutě skóre otočil po pohledné kličce a zažil první zápas s více vstřelenými góly v kariéře.

Po přestávce vyrovnal Michy Batshuayi, jenže hosty z Monaka poslal znovu o gól napřed hlavou Fabio Coentrao. Poslední slovo v přestřelce však měl záložník Marseille Georges-Kevin N'Koudou, který poslal k bližší tyči pas střídajícího Lucase Ocampose.

Trenér Míchel nasadil sestavu: Mandanda - Dja Djédjé, Rekik (74. Silva), N'Koulou, Mendy - Isla, Diarra - Alessandrini (77. Ocampos), Cabella, N'Koudou - Batshuayi.

Projděte si tabulky elitních fotbalových soutěží

Tabulky Premier League, Serie A, Bundesligy, La Ligy a Ligue 1 najdete zde.

Zdroj: Sport

Francouzská fotbalová liga - 15. kolo:

St. Etienne - Guingamp 3:0 (52. Hamouma, 86. Eysseric z pen., 90.+5 Roux), Bordeaux - Caen 1:4 (90. Crivelli - 6. Ben Jusseff, 56. Da Silva, 61. vlastní Carrasso, 77. Delort), Marseille - Monako 3:3 (12. Alessandrini, 51. Batshuayi, 82. N'Koudou - 18. a 39. A. Touré, 72. Coentrao).