Lazio Řím porazilo Bergamo a v lize už je třetí

13. 12. 2014 22:58
Lazio stoupá tabulkou
Lazio stoupá tabulkou | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté Lazia Řím porazili v utkání italské ligy Bergamo 3:0 a minimálně do neděle budou v tabulce třetí. Dvě branky vstřelil kapitán týmu Stefano Mauri.

Čtyřiatřicetiletý Ital, jenž v římském klubu působí od roku 2006, se prosadil v 51. a 71. minutě a u obou branek mu asistoval Felipe Anderson. Mauri se se šesti góly dělí o pozici nejlepšího týmového střelce s Djordjevičem.

Třetí branku přidal v 81. minutě Senad Lulič. Bergamo tak zůstává nejméně skórujícím celkem v Serii A, za 15 zápasů se trefilo pouze osmkrát.

Italská fotbalová liga - 15. kolo:

Palermo - Sassuolo 2:1 (3. Rigoni, 90.+3 Belotti - 85. Pavoletti), Lazio Řím - Bergamo 3:0 (51. a 71. Mauri, 81. Lulič).

1. Juventus Turín 14 11 2 1 30:5 35
2. AS Řím 14 10 2 2 27:11 32
3. Lazio Řím 15 8 2 5 26:17 26
4. FC Janov 14 7 5 2 20:12 26
5. Sampdoria Janov 14 6 7 1 19:11 25
6. Neapol 14 6 6 2 26:18 24
7. AC Milán 14 5 6 3 23:18 21
8. Udine 14 6 3 5 17:18 21