Barcelona bez Messiho tápe. V Seville nastřelovala tyčky a padla

3. 10. 2015 18:11
Fotbalová Barcelona bez Lionela Messiho v sestavě zaváhala, v sedmém kole Primera División prohrála v Seville 1:2.
Luiís Suárez
Luiís Suárez | Foto: Reuters

Sevilla - Druhou porážku ze tří posledních zápasů v Primera División si připsali fotbalisté Barcelony. Úřadující šampioni Ligy mistrů stále bez Lionela Messiho v sestavě podlehli Seville 1:2.

Barcelona bez řady zraněných hráčů podobně jako v úterý v Lize mistrů proti Leverkusenu dlouho čekala na gól. Nejblíže byla ve 23. minutě, kdy Neymar namířil z přímého kopu do tyče, míč se odrazil od zad brankáře Sergia Rica a kutálel se po čáře až k druhé tyči.

Gól tak přišel stejně jako v LM na druhé straně, když si na centr Kevina Gameira v 52. minutě počíhal nehlídaný Michael Krohn-Dehli. Za šest minut přidal druhou branku Vicente Iborra, který se vyhnul ofsajdu a skóroval akrobaticky přes hlavu.

Kataláncům se podařilo už jen snížit zásluhou Neymara, který z penalty potrestal odpískanou ruku Benoita Trémoulinase. Ve zbývající čtvrthodině domácí vítězství uhájili, k čemuž jim během zápasu pomohla celkem čtyřikrát branková konstrukce.

Projděte si tabulky elitních fotbalových soutěží

Tabulky Premier League, Serie A, Bundesligy, La Ligy a Ligue 1 najdete zde.

Zdroj: Sport

Španělská fotbalová liga - 7. kolo:

FC Sevilla - FC Barcelona 2:1 (52. Krohn-Dehli, 58. Iborra - 74. Neymar z pen.), Granada - La Coruňa 1:1 (65. Piti - 25. Fadžr), Espaňol Barcelona - Sporting Gijón 1:2 (62. Caicedo - 10. Halilovič, 90.+2 Menéndez), Las Palmas - Eibar 0:2 (7. Saúl, 62. Bastón), Málaga - San Sebastian 3:1 (4., 7. a 89. Charles - 14. Agirretxe)