Kvitová s Plíškovou dostaly divokou kartu do Dubaje

9. 2. 2016 16:11
Aktuální světová devítka se pokusí přerušit sérii špatných výsledků na turnaji, který dokázala v roce 2013 vyhrát.
Petra Kvitová
Petra Kvitová | Foto: Reuters

Dubaj - Petra Kvitová a Karolína Plíšková se příští týden představí na bohatě dotovaném turnaji v Dubaji. Od pořadatelů dostaly obě české fedcupové reprezentantky v úterý divokou kartu.

"Chtěla bych pořadatelům moc poděkovat za divokou kartu. Dubaj mám ráda a byla jsem tady i na dovolené. Tak snad tady budu hrát i dobrý tenis," uvedla na Facebooku Kvitová, která letos z pěti ostrých zápasů vyhrála jediný.

V Dubaji se jí ale tradičně daří, v roce 2013 dokonce celý podnik kategorie 500 vyhrála. Také Plíšková nemá na místní turnaj špatné vzpomínky, loni zde dokonce dokráčela až do finále.

Na turnaji se představí také obhájkyně titulu a nedává soupeřka obou českých tenistek z Fed Cupu Simona Halepová, světová jednička Serena Williamsová či vítězka Australian Open Angelique Kerberová.