Krejčí za hvězdu, přihrál na dva góly, Boston ale prohrál

3. 1. 2015 22:06
Hokejový útočník David Krejčí asistoval u obou gólů Bostonu, který v dnešním odpoledním utkání NHL prohrál 2:3 v prodloužení doma s Ottawou.
David Krejčí byl druhou hvězdou zápasu
David Krejčí byl druhou hvězdou zápasu | Foto: Reuters

Boston - Hokejový útočník David Krejčí asistoval u obou gólů Bostonu, který v dnešním odpoledním utkání NHL prohrál 2:3 v prodloužení doma s Ottawou. Osmadvacetiletý český reprezentant byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu.

Krejčí nejprve ve 37. minutě nabil v přesilovce od modré Toreymu Krugovi a v 51. minutě vyzval ke skórování Brada Marchanda. Ten sice v ideální pozici nezakončil přesně, odražený puk si ale dojel a překonal gólmana Craiga Andersona z dálky. Utkání rozhodl ve 44. sekundě prodloužení hostující Bobby Ryan.

Šternberský rodák Krejčí bodoval v třetím duelu za sebou a dva body zaznamenal poprvé od 21. října. Od poloviny listopadu však měsíc kvůli zranění nehrál.

NHL:

Boston - Ottawa 2:3 v prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
Branky: 37. Krug (Krejčí), 51. Marchand (Krejčí) - 33. Turris, 56. Hoffman, 61. Ryan. Střely na branku: 28:26. Diváci: 17.565. Hvězdy zápasu: 1. Ryan (Ottawa), 2. Krejčí, 3. Marchand (oba Boston).