reklama

Kornfeil vyhrál první trénink na VC Německa

Jakub Kornfeil Jakub Kornfeil Foto: www.MPAfoto.com

Sachsenring - Jakub Kornfeil vyhrál úvodní trénink na nedělní Velkou cenu Německa na Sachsenringu. V kombinaci časů z obou dnešních jízd byl český motocyklový závodník v třídě Moto3 druhý.

Kornfeil na stroji FTR Honda zajel v prvním tréninku čas 1:29,188 a byl nejrychlejší z celého startovního pole. Na vítězství útočil také odpoledne, než ho v závěru o 162 tisícin sekundy předstihl španělský lídr mistrovství světa Maverick Viňales.

Šestnáctý muž průběžného pořadí Kornfeil je v Německu jediným českým účastníkem, protože jezdec třídy MotoGP Karel Abraham si vzal čas na zahojení zraněné ruky.

ČTK - 6. 7. 2012 14:42

reklama

Diskuse

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse na Aktuálně.cz a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení kodexu může administrátor zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Aktuálně.cz ostatním uživatelům.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz (redakce@aktualne.cz)

reklama