Kometa a Boleslav v přípravě dál válí, Ručinský už hrál

Podívejte se obrazem na utkání Olomouce s Brnem
Tentokrát si poradila s Olomoucí, když zvítězila 3:1.
Jedinou porážku utrpěla Kometa hned zkraje přípravy od Třebíče, jinak si připisuje samá vítězství.
O výhře rozhodli Brňané třemi góly v úvodních dvou třetinách a potěšili tak své fanoušky.
Kohoutům k úspěchu nepomohl ani brankář Jiří Trvaj, který do Olomouce přišel v létě právě z Komety.
19. 8. 2014 23:41
Hokejisté Plzně prohráli v přípravě s Litvínovem 2:3 po samostatných nájezdech, Olomouc padla s Brnem 1:3 a Mladá Boleslav porazila Znojmo 2:0.

Praha - Už pošesté za sebou zvítězili hokejisté Kometa a Mladé Boleslavi v přípravě na novou extraligovou sezonu. Pátou porážku z osmi utkání utrpěli hokejisté Plzně, doma podlehli Litvínovu 2:3 po samostatných nájezdech.

Jedinou porážku utrpěla hned zkraje od Třebíče, jinak si připisuje samá vítězství. Naposledy Brňané v úterý zdolali 3:1 Olomouc, když o výhře rozhodli třemi góly v úvodních dvou třetinách. Kohoutům k úspěchu nepomohl ani brankář Jiří Trvaj, který do Olomouce přišel v létě právě z Komety.

Moravané se v přípravě zatím pyšní skvělým skóre 25:10, přičemž ani jednou neinkasovali víc než dvě branky.

Středočeši, druhý nováček, jsou na tom podobně jako úřadující extraligový vicemistr. I oni po první prohře s Pardubicemi šestkrát za sebou uspěli. Na dnešní výhře nad účastníkem mezinárodní ligy EBEL ze Znojma, v jehož brance se objevil zkoušený exkladenský Lukáš Cikánek, se gólem a asistencí podílel útočník Dominik Pacovský.

V dresu Litvínova se v přípravě poprvé objevil útočník Martin Ručinský a nakonec se mohl se spoluhráči radovat z výhry, o kterou se v nájezdech zasloužil Peter Jánský. V normální hrací době skončil zápas 2:2, poté hned došlo na nájezdy.

Přípravné hokejové zápasy extraligových týmů:

HC Olomouc - HC Kometa Brno 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
Branky: 41. Diviš - 3. Kempný, 9. V. Němec, 40. Malec.

BK Mladá Boleslav - Orli Znojmo 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Branky: 4. Bárta, 7. Pacovský.

HC Škoda Plzeň - HC Verva Litvínov 2:3 po sam. náj. (0:0, 1:1, 1:1)
Branky: 26. Kratěna, 54. Lev - 37. Jurčík, 42. Pavelka, rozhodující nájezd Jánský.