Kaká a Villa zařídili výhru týmu hvězd nad Tottenhamem

30. 7. 2015 8:20
Bývalý nejlepší fotbalista světa Kaká byl při své první účasti v Utkání hvězd MLS vyhlášen nejužitečnějším hráčem a gólem přispěl k vítězství výběru zámořské ligy 2:1 nad Tottenhamem.
Kaká s cenou pro nejužitečnějšího hráče. | Video: Sport

Commerce City - Bývalý nejlepší fotbalista světa Kaká byl při své první účasti v Utkání hvězd MLS vyhlášen nejužitečnějším hráčem a gólem přispěl k vítězství výběru zámořské ligy 2:1 nad Tottenhamem. Druhou branku vstřelila další mezinárodní hvězda David Villa. Za Spurs snížil objev minulé sezony anglické ligy Harry Kane.

Brazilec Kaká, jenž se po dlouhé kariéře v Evropě v dresech AC Milán a Realu Madrid stal loni hráčem Orlanda, otevřel skóre exhibičního duelu ve 20. minutě z penalty. O tři minuty později přihrál na gól Villovi, historicky nejlepšímu střelci španělské reprezentace, jenž v MLS působí v týmu New York City.

"Na první All Star Game to nebylo špatné. Nevěděl jsem, co mám očekávat, takže jsem šťastný. Snad si v příštích letech takových zápasů užiju víc," řekl třiatřicetiletý Kaká po utkání v Commerce City v Coloradu.