reklama

Kaberle přeci jen posílí Kladno. Nastoupí už ve středu

Tomáš Kaberle. Tomáš Kaberle. Foto: Reuters

Praha - Kompletní zámořskou formaci už mohou poskládat v extraligovém Kladně. Svůj mateřský klub totiž během výluky posílí krom Jaromíra Jágra, Tomáše Plekance, Jiřího Tlustého a Marka Židlického také Tomáš Kaberle.

O příchodu zadáka Montrealu Canadiens do Kladna informoval deník isport.

Vítěz Stanley Cupu z roku 2011 a mistr světa z roku 2005 Tomáš Kaberle by měl Středočechy posílit už ve středečním utkání proti Pardubicím, který bude hostit pražská O2 aréna. Už v tuto chvíli je zápas téměř vyprodaný,podle rezervačního systému zbývá k prodeji pouhých několik desítek lístků.

"Tomáš teprve přiletí ze zámoří a nebude hrát ani v neděli na Spartě, takže nastoupí až ve středu proti Pardubicím. Jsme samozřejmě rádi, že máme jako jediní v extralize a dokonce v Evropě celou formaci hráčů z NHL," řekl ČTK tiskový mluvčí Kladna Vít Heral.

Kaberleho příchod do Kladna je velkým překvapením, neboť šéf klubu Jaromír Jágr ještě před několika dny tvrdil, že na pojistku zámořského kontraktu tvořivého zadáka nemá dostatek financí.

Sport - 21. 9. 2012 11:51

reklama

Diskuse

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor skryje z diskuse na Aktuálně.cz a bude viditelný jen pro vás a vaše přátele na Facebooku. Při opakovaném porušení kodexu může administrátor zablokovat zobrazování vašich příspěvků v diskusích na Aktuálně.cz ostatním uživatelům.
Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz (redakce@aktualne.cz)

reklama