Juventus vyhrál nad Empoli jediným gólem a zvýšil náskok v čele

2. 4. 2016 23:04
Radost fotbalistů Juventusu
Radost fotbalistů Juventusu | Foto: Reuters

Turín - Fotbalisté Juventusu zvítězili v 31. kole italské ligy nad Empoli 1:0 a zvýšili náskok v čele tabulky před druhou Neapolí na sedm bodů. SSC má ale nedělní zápas v Udine k dobru.

O výhře obhájců titulu rozhodl minutu před poločasem Mario Mandžukič. Chorvatského útočníka našel ve vápně přesným centrem Pogba a Mandžukič hlavou ukončil dlouhé čekání na ligový gól. Naposledy se v Serii A trefil v prosinci proti Carpi.

Po přestávce už Juventus druhý zásah nepřidal, i když Moráta měl po střele do tyče ke gólu blízko. Svěřenci Massimiliana Allegriho zvítězili v Serii A popáté v řadě, bez porážky jsou už 21 ligových zápasů.

Italská fotbalová liga - 31. kolo:

Carpi - Sassuolo 1:3 (25. Gagliolo - 4. Sansone, 35. Defrel, 73. Acerbi), Juventus Turín - Empoli 1:0 (44. Mandžukič)