9. 3. 2015 23:01
Výsledek dohrávky italské Serie A.
Radost fotbalistů Juventusu
Radost fotbalistů Juventusu | Foto: Reuters

Turín - Fotbalisté Juventusu Turín v dohrávce 26. kola italské ligy porazili Sassuolo 1:0 gólem francouzského reprezentanta Paula Pogby z 83. minuty.

Míří tak za titulem, když 12 kol před koncem vedou tabulku už o 11 bodů před druhým AS Řím, který v posledních čtyřech kolech pokaždé jen remizoval. Čtvrtou výhru po sobě zaznamenalo Lazio Řím, když přehrálo Fiorentinu 4:0 a je už třetí.

Juventus věděl, že AS Řím o víkendu znovu ztratil, ovšem proti Sassuolu se mu dlouho nedařilo v ofenzivě. Čtrnáctý tým tabulky sice přehrával, ale většina střel létala mimo.

Až sedm minut před koncem přišel brejk, Pogba si zpracoval do běhu přihrávku od Pepeho a z 18 metrů se trefil přesně k tyči. Juventus tak protáhl sérii neporazitelnosti v Serii A už na 17 utkání.