Inter doma ztratil s Boloňou, veronské derby pro Hellas

5. 4. 2014 22:55
Fotbalisté Interu Milán v italské lize doma remizovali se sestupem ohroženou Boloňou 2:2 a ani na čtvrtý pokus se nedočkali v domácí soutěži výhry.
Inter Milán doma s Boloňou jen remizoval
Inter Milán doma s Boloňou jen remizoval | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté Interu Milán v italské lize doma remizovali se sestupem ohroženou Boloňou 2:2 a ani na čtvrtý pokus se nedočkali v domácí soutěži výhry. Za vyrovnaného stavu mohl rozhodnout v 84. minutě domácí útočník Diego Milito, pokutový kop však neproměnil.

O oba góly domácích se postaral jiný Argentinec Mauro Icardi, který nejprve v šesté minutě napálil z voleje do branky centr Juta Nagatomy, ve druhém poločase potom technickou střelou z dvaceti metrů odrazem o tyč rozvlnil síť podruhé. Na jeho trefy však pokaždé dokázali hosté zareagovat, prosadili se Michele Pazienza a Panagiotis Kone.

Šest minut před koncem dostali domácí výhodu pokutového kopu, střídající Milito, který byl tou dobou na hřišti jen pět minut, ale zodpovědnost neunesl. Jeho špatně kopnutou penaltu gólman Gianluca Curci vyrazil. V závěru byli domácí rádi alespoň za bod, když Robert Acquafresca dorážkou vlastní střely trefil jen tyč.

Inter tak po třetí remíze v řadě zůstává na pátém místě, Boloňa je sedmnáctá, dva body od sestupových pozic.