Hušbauerova premiéra v Cagliari: V poháru o poločase střídal

14. 1. 2015 21:31
Záložník Josef Hušbauer si poprvé zahrál za Cagliari, kam odešel ze Sparty na hostování. Jeho tým dnes prohrál v osmifinále Italského poháru na hřišti Parmy 1:2.
Josef Hušbauer poprvé nastoupil za Cagliari
Josef Hušbauer poprvé nastoupil za Cagliari | Foto: Milan Kammermayer

Řím - Fotbalový reprezentant Josef Hušbauer si poprvé zahrál za Cagliari, kam odešel v minulém týdnu ze Sparty na hostování. Jeho tým dnes prohrál v osmifinále Italského poháru na hřišti Parmy 1:2.

Český záložník odehrál první poločas, po kterém Cagliari prohrávalo 0:1. Po přestávce místo něj trenér Gianfranco Zola poslal do hry Ghaňana Godfreda Donsaha.

Cagliari, za které vedle Hušbauera nastoupili i další dva noví hráči, Uruguayec Alejandro González a Chorvat Duje Čop, se povedlo vyrovnat v 69. minutě, kdy skóroval Marco Sau. O vítězství Parmy, která v italské lize rovněž vězí v pásmu sestupu o šest bodů za Cagliari, rozhodl šest minut před koncem Andrea Rispoli.

Parma narazí ve čtvrtfinále na vítěze duelu mezi Juventusem a Hellasem Verona.