Horákovy góly pomohly Podolsku vyhrát v Kazani

9. 10. 2015 21:54
Dvěma góly pomohl český útočník Roman Horák hokejistům Podolsku přerušit sérii tří porážek v Kontinentální lize. Jakub Sedláček v brance Dinama Riga inkasoval dvakrát v rozstřelu a jeho tým podlehl v Čeljabinsku 2:3 po samostatných nájezdech. Domácí Traktor si připsal páté vítězství za sebou.
Roman Horák
Roman Horák | Foto: Milan Kammermayer

Moskva - Dvěma góly pomohl český útočník Roman Horák hokejistům Podolsku přerušit sérii tří porážek v Kontinentální lize. Viťaz zvítězil 4:2 na ledě Kazaně, kde vedl už o čtyři branky. Horák byl autorem vítězné trefy, kterou dal v 24. minutě a vylepšil si bilanci na pět gólů v sezoně.

O dva zásahy více má v tomto ročníku KHL na kontě Radek Smoleňák, který se jednou střelecky prosadil při vítězství Záhřebu v Ufě 5:2. Na gól mu v páté minutě přihrál zpoza branky Marek Kvapil. Medvěščak se překvapivě dál drží v kontaktu s nejlepšími celky soutěže.

Jakub Sedláček v brance Dinama Riga inkasoval dvakrát v rozstřelu a jeho tým podlehl v Čeljabinsku 2:3 po samostatných nájezdech. Domácí Traktor si připsal páté vítězství za sebou.

Kontinentální hokejová liga:

Čeljabinsk - Dinamo Riga 3:2 po sam. nájezdech, Magnitogorsk - Slovan Bratislava 2:3 (za domácí Kovář 0+1), Ufa - Záhřeb 2:5 (za hosty Smoleňák 1+0, Kvapil 0+1), Lada Togliatti - Dynamo Moskva 0:5, Kazaň - Viťaz Podolsk 2:4 (za hosty Horák 2+0), Nižněkamsk - Jokerit Helsinky 0:3, CSKA Moskva - Nižnij Novgorod 1:4.