Vřava na ledě i na tribuně. Kometa zvládla kritický test a nedovolila trhák Tygrů

Martin Erat skončil po souboji s Lukášem Dernerem v kotrmelcích.
Brněnští fanoušci se na začátku utkání vytasili s vtipnými transparenty. Jen pohár pro vítěze základní části je zatím pojmenován po prezidentu Českého hokeje Tomáši Královi, nikoliv po Miloši Zemanovi.
V dalším z mnoha ostrých soubojů se octli liberecký Tyler Redenbach a brněnský Tomáš Vondráček. K puku se prosmýkl Jan Štencel.
Bílí Tygři otevřeli skóre v sedmé minutě zásluhou nejlepšího střelce play off Michala Birnera. Reprezentační útočník zapsal šestý gól ve vyřazovací části.
Bílí Tygři si vedení hýčkali celou první třetinu.
Lukáš Caha Ondřej Zoubek ČTK Lukáš Caha, Ondřej Zoubek, ČTK
9. 4. 2019 6:34
Poprvé od roku 2016 brněnská Kometa v sérii play off ztrácela. A také ve čtvrtém semifinále zůstávala za Libercem dlouho o jednu branku pozadu. Přesto se na konci vzepjala k obratu a po výhře 3:2 v prodloužení srovnala účet na 2:2. Prohlédněte si fotografie.