Kouzlo proti Rusům přestalo fungovat, fanoušci ale hokejisty podrželi

Prohlédněte si fotografie z druhého utkání Euro Hockey Tour mezi českými hokejisty a Ruskem, které v Ostravě hosté vyhráli 4:2.
... a připsali si ve vzájemných duelech se sbornou první prohru po pěti úspěších za sebou.
I přes skvělou diváckou podporu tak nepřekonali rekordní sérii, na kterou dosáhli i v roce 2003.
Svěřenci trenéra Vladimíra Vůjtka staršího sice díky brankám Tomáše Kundrátka a Jana Buchteleho smazali dvoubrankovou ztrátu, ale v 51. minutě vstřelil vítězný gól Ivan Tělegin a výsledek dovršil Nikita Gusev.
V 15. minutě se radovali z vedení Rusové. Po Bereglazovově ráně doklepl puk na brankové čáře Ljubimov.